میتونی کسب و کارت رو با مشاوره رایگان متخصصی ایده آل راه اندازی کنی !!

 • دکتر مجتبی قلی زاده

  مربی هک رشد بیزینس و سازمان تماس با مربی

  برای راه اندازی یک کسب و کار ، طراحی یک پلن کسب و کار مناسب بسیار با اهمیت می باشد. من با تجربه راه اندازی بیش از ۱۳۰۰ استارتآپ دانشجویی و دانش آموزی برای بیشتر از ۳۰۰۰ متقاضی کار و بالغ بر ۶۰.۰۰۰ نفر ساعت مشاوره کسب و کار به عنوان مشاور معاونت علمی ریاست جمهوری در پارک علم و فناوری خراسان رضوی آماده ام بهت کمک کنم تا بتونی مسیر پیش روی خودت رو شفاف تر ببینی!!

 • مربی محبوبه راحلی

  مربی طراحی کسب و کار آنلاین تماس با مربی

  راه اندازی یک کسب و کار پیچیدگی های مختلفی داره ، و فقط یک متخصص میتونه تمام زوایای پنهان اون رو بررسی کنه ، من با گذروندن دوره طراحی کسب و کار آنلاین و اخذ مدرک ریموت از دانشگاه OU انگلستان و تجربه کارآفرینی برای بیش از ۷۰۰ نفر میتونم کمک بزرگی برای طراحی برنامه ی شغلی ات بهت ارائه بدم!!

   
   

   

   

 • مربی الهام محبی

  مربی انگیزش شغلی تماس با مربی

  داشتن انگیزه در همه ی مراحل زندگی مهمه ، در کسب و کار اهمیت بیشتری داره . چون اگه کسب و کارت رو بدون اشتیاق سوزان راه اندازی کنی یا نتیجه نمیگیری یا نتیجه ی خوبی نمیگیری ، من میتونم با تحقیقات و پژوهش هایی که انجام دادم و با تجربه ی بیشتر از ۵۰۰۰ ساعت مشاوره راهکارهای خیلی خوبی برای حفظ انگیزه شغلی بهت ارائه بدم!!

 • مربی نسترن عابدینی

  مربی رشد سیستمی تماس با مربی

  برای رشد خودت و سازمانت نیاز داری به آموزه های اختصاصی در زمینه های سیستمو نگاه سیستماتیک ، من میتونم ا تجربه های بین المللی ام بهتون آموزش بدم چطور بصورت سیستمی تصمیم سازی و تصمیم گیری کنید!!

 • مربی آنا اسماعیل زاده

  مربی رشد مدیران تماس با مربی

  اهمیت داشتن یک کسب و کار آنلاین امروز دیگر برای هیچ کسی پوشیده نیست. پس تو هم به موفقیت خوش اومدی ، من آموزش میدم چطور اصول مدیریت و مربیگری رو برای تیمت اجرایی کنی!!